Ponuky

Ponuka na využívanie chaty v lokalite Pezinok – Kučišdorfská dolina

chata

Ústav stavebníctva a architektúry SAV, Dúbravská cesta č. 9, Bratislava ponúka pre zamestnancov SAV a ich rodinných príslušníkov v rekreačnej oblasti Pezinok – Cajla – Kučišdorfská dolina ubytovanie v rekreačnej chate, ktorú ústav doteraz využíval pre zamestnancov ÚSTARCH SAV Bratislava.
Chata so súpisným číslom 762 je umiestená v Kučišdorfskej doline pri štátnej ceste Pezinok – Baba, vpravo  v listnatých lesoch 300 m od hlavnej cesty a 300 m nad vodnou nádržou.
Rekreačná chata je dvojpodlažná:
Prízemie je murované a sú tu umiestené spoločenské priestory (kuchynský kút, jedálenská časť a hygienické zariadenie vrátane sprchy). Poschodie tvorí nadstavba z drevených panelov, kde sú umiestené dva samostatné rodinné odpočinkové priestory vybavené príručnou kuchynkou, 4 lôžka, toaleta s umývadlom v každom rodinnom priestore.
Chata sa využíva hlavne v letných mesiacoch, nedá sa celoročne využívať vzhľadom na absenciu vykurovania v odpočinkových priestoroch. Je osadená v peknom lesnom, mierne svahovom prostredí. Na neoplotenom pozemku  je umiestené ohnisko so sedením pre 8 ľudí, čo zodpovedá kapacite na celkové prenocovanie v tomto zariadení.

V prípade záujmu o využitie chaty, alebo o bližšiu informáciu je možné sa informovať
tel.č.: 02 / 5930 9219
e-mail: usarstav@savba.sk
Mapka s lokatitou:

chata_mapa